14
Pzt, Haz
20 Yeni Haber

Stellar Kaç Dolar?

Stellar Kaç Dolar?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan sanal para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. dijital para analistlerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri bir şakadan ibaret. bu ortamda Stellar alınır mı? Stellar ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Kripto paralar geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 251.85 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 67.26 ile ilk sırada.

Stellar 11:53 itibarıyla 0.07 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 1.37 Milyar dolar civarında. Stellar son bir saat içinde yüzde 0.56 değer farkı kaydetti.

Stellar Bir Haftadır Azaldı

BitShares geçtiğimiz yirmidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Dash ise alarm vermeye başladı. Zira son bir gün boyunca en hızlı düşme trendine giren kripto para Dash oldu. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 79.93 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 9214.03 Amerikan Doları, Ethereum 207.83 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 234.57 dolar civarından alınıp satılıyor.

Dijital para dünyası para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir