28
Sal, Eyl
24 Yeni Haber

Stellar Fiyatı

Stellar Fiyatı

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen dijital para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazı kripto para analistlerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para piyasası kötü bir şakadan ibaret. dijital para dünyası kazandırır mı? Stellar kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Dijital para piyasası geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 1298.50 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 46.76 ile ilk sırada.

Bir günlük zaman diliminde 1 Milyar dolar işlem hacmine ulaşan Stellar canlı verilere bakıldığında 0.26 Amerikan Doları, yani 2.22 lira düzeyinden el değiştiriyor. Stellar son 24 saat boyunca yüzde 3.21 değer farkı kaydetti.

Binance Usd Bir Haftadır Kaybettiriyor

Dijital para piyasasının 1 hafta içerisinde şampiyonları Stellar, Helium ve Aave oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Binance USD, HUSD ve PancakeSwap en fazla alarm veren kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve Tether dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 70.03 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Fiyatı: 32355.92 Amerikan Doları
Son bir gündeki işlem hacmi: 19.67 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 2058.39 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 16.79 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.59 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.32 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir