18
Pzt, Oca
32 Yeni Haber

Son Dakika! Sanal Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Son Dakika! Sanal Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Ekonomi

Uluslar arası piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden kripto para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen dijital para birimleri patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki Iota düşer mi? Iota kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Son bir gün boyunca sanal para birimleri 112.22 Milyar dolar işlem gördü. en son fiyatlara bakıldığında piyasanın hacmi 387.22 Milyar dolara ulaştı.

Iota 13:15 itibarıyla 2.04 Türk lirası. Dolar olarak da 0.24 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 664.78 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Ayrıca Iota son bir saat içinde yüzde 0.88 değer farkını gördü.

Wrapped Bitcoin Bir Haftadır Kaybettiriyor

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında son yimidört saat içinde Energy Web Token, Ravencoin ve Lisk umut verici görünüyor. öte yandan UNUS SED LEO, Litecoin ve USD Coin ise aynı süre içinde en çok değer kaybeden üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin 13659.30 Amerikan Doları, Ethereum 381.09 Dolar, Ripple 0.24 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 236.62 dolar üzerinden alınıp satılıyor.

Dijital para dünyası tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir