18
Pzt, Oca
33 Yeni Haber

Son Dakika! Sanal Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Son Dakika! Sanal Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Ekonomi

Foreks sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren kripto para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası finans sektörünün geleceği. dijital para birimleri kazandırır mı? bitcoin kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. canlı verilere bakıldığında son bir gün içerisinde 96.76 Milyar dolar tutarında dijital para alınıp satıldı.

13:34 itibarıyla 62739.09 lira seviyesinden talep gören Bitcoin 167.76 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 9125.69 Amerikan Doları üstünden talep görüyor. Ayrıca BTC geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 0.18 değer farkı kaydetti.

Zcash Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında OmiseGO yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren dijital para birimi oldu. buna karşılık son 3 ay içinde en hızlı düşen para birimi de Bitcoin oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 9125.69 Dolar, Ethereum 206.01 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 232.94 Amerikan Doları üzerinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir