06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Son Dakika! Sanal Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Son Dakika! Sanal Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Ekonomi

Para sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren sanal paralar yatırımcıları şaşırtıyor. bazılarına göre kripto para birimleri yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. dijital para birimleri kazandırır mı? Tether ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. son rakamlara bakıldığında geçtiğimiz 24 saat boyunca 166.26 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para piyasada el değiştirdi.

10:45 itibarıyla 6.77 TL üzerinden talep gören Tether 6.36 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 1 Dolar (6.77 lira) civarından talep görüyor. Bununla birlikte Tether son bir hafta içinde yüzde 0.39 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Usd Coin Oldu

Geçen bir haftada yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar Dogecoin, Golem ve NEM olurken, dünden şu ana kadar tabloda değişiklikler söz konusu. Litecoin, Cardano ve Qtum son bir gün içerisinde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. buna karşılık geçen hafta USD Coin, Paxos Standard ve Binance USD hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Tether, Numeraire ve STASIS EURO alarm vermeye başladı. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
Bitcoin güncel rakamlara bakıldığında 7341.36 Amerikan Doları (49754.61 TL) seviyesinde. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 13.77 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 1169.28 lira dolaylarında alınıp satılıyor. Ethereum geçtiğimiz hafta içinde yüzde 30.05 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.20 dolar yani 1.35 Türk lirası seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir