26
Prş, Kas
31 Yeni Haber

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte foreks sektörünün en heyecanlı konularından biri olan dijital para birimleri hareketli saatler yaşıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı para uzmanlarına göre dijital paralar tehlike çanları çalıyor. Peki Qtum fiyatları yükselir mi? Qtum kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Toplamda 271.82 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen sanal para piyasası sadece geçtiğimiz yirmidört saat içinde 68.74 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Son bir gün boyunca 276.44 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Qtum en son fiyatlara göre 1.82 Dolar, yani 12.58 Türk lirası düzeyinden işlem görüyor. Ayrıca Qtum son bir saat içinde yüzde 0.25 değer farkı yaşadı.

Tron Bir Günlük Zaman Diliminde Yatırımcısını Üzdü

Kripto para piyasasının geçen hafta şampiyonları Huobi Token, Numeraire ve Divi oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Paxos Standard, Dogecoin ve HUSD en fazla değer kaybı yaşayan dijital para birimleri oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

güncellenen en son verilere göre 9758.27 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin geçtiğimiz 24 saat içinde 22.32 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. BTC güncel piyasa değeri 179.55 Milyar Amerikan Doları dolaylarında.
Ethereum ise güncellenen en son verilere göre 244.20 dolar civarında tutundu. Ethereum son 24 saat boyunca 7.45 Milyar dolar el değiştirdi..
Ripple 0.20 üzerinden talep görüyor.

Sanal para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir