01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Foreks dünyasının yükselen trendi dijital paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para birimleri altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki OmiseGO fiyatları yükselir mi? OmiseGO kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

Sanal para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. en son alınan veriler ışığında geçtiğimiz 24 saat boyunca 111.19 Milyar dolar tutarında kripto para alınıp satıldı.

15:14 itibarıyla 4.07 TL üstünden talep gören OmiseGO 81.16 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.58 Amerikan Doları (4.07 lira) üzerinden talep görüyor. Bununla birlikte OmiseGO geçen hafta yüzde 4.82 değer farkı kaydetti.

Zcoin Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

Geçtiğimiz hafta içinde en fazla yükselen sanal paralar Seele, Status ve Synthetix Network Token olurken, bir günlük zaman diliminde tabloda değişiklikler söz konusu. Zcoin, Horizen ve Aave geçtiğimiz yirmidört saat içinde en çok kazandıran sanal paralar oldu. buna karşılık 1 hafta içerisinde HyperCash, Kyber Network ve PAX Gold hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise TrueUSD, aelf ve Zilliqa alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 78.70 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
Bitcoin güncellenen en son verilere göre 6995 Dolar (49209.85 TL) dolaylarında. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 2.95 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 1242.64 Türk lirası seviyesinde alınıp satılıyor. Ethereum geçen haftadan beri yüzde 12.03 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.19 Amerikan Doları yani 1.32 lira üstünden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir