19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Para sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı sanal para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. bazı analistlere göre sanal paralar kötü bir şakadan ibaret. Peki Stellar yükselir mi? Stellar kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Canlı verilere göre dün itibarıyla 134.15 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para piyasada el değiştirdi. Toplamda 257.44 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 64.56'si bitcoinden geliyor.

Stellar 23:08 itibarıyla 0.37 Türk lirası. Amerikan Doları olarak da 0.06 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 1.21 Milyar dolar seviyesinde dengelendi. Stellar son bir saat içinde yüzde 0.19 değer farkı kaydetti.

Son Bir Hafta Boyunca En Çok Kazandıran Sanal Para: Waves

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında son yimidört saat içinde Hedera Hashgraph, Waves ve Centrality umut verici görünüyor. Öte yandan Komodo, MonaCoin ve Algorand ise aynı süre içinde yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. Dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin
Bitcoin en son fiyatlara bakıldığında 9103.92 Dolar (55624.96 TL) seviyesinde. Bitcoin geçen hafta yüzde 2.78 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1406.43 lira dolaylarında işlem görüyor. Ethereum geçen bir haftada yüzde 0.51 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.24 Amerikan Doları yani 1.46 Türk lirası seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir