22
Cts, Oca
22 Yeni Haber

Son Dakika! Kripto Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Son Dakika! Kripto Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen dijital para dünyası yeni yatırımcılar buluyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için sanal para analistlerine göre dijital para piyasası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. dijital para dünyası kazandırır mı? Lisk kaç lira oldu? foreks piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Kripto para dünyası son 24 saat içinde 103.51 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. en son fiyatlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 191.78 Milyar dolara ulaştı.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Lisk güncellenen en son verilere göre 0.97 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca Lisk son bir saat içinde yüzde 0.12 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta En Fazla Kaybettiren Dijital Para Trueusd Oldu

Dijital para birimleri içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Golem, Ethereum ve Zcash 1 hafta içerisinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden kripto parabirimleri oldu. bununla birlikte TrueUSD, Binance USD ve Augur geçtiğimiz hafta en çok kaybettiren sanal para birimleri olarak öne çıktı. Toplam piyasa hacmi 191.78 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.69.

Bitcoin 6836.95 Dolar, Ethereum 157.49 Amerikan Doları, Ripple 0.19 dolar ve Bitcoin Cash 230.19 Amerikan Doları üzerinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından takibi zor bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir