28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Son Dakika! Kripto Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Son Dakika! Kripto Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan kripto para dünyası hiç uyumuyor. sanal para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal para piyasası yakında patlayacak bir balon. Peki Cardano yükselir mi? Cardano kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto paralar son bir gün içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 171.78 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 65.95 ile ilk sırada.

Cardano an itibarıyla 0.03 Amerikan Doları üstünden talep görüyor. Ayrıca Cardano geçtiğimiz 24 saat içinde yüzde 16.90 değer farkı yaşadı.

Stasıs Euro Son Bir Gün Boyunca En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

Geçtiğimiz hafta içinde en çok yükselen sanal paralar Horizen, Aave ve Status olurken, son 24 saat boyunca tabloda değişiklikler söz konusu. Stellar, VeChain ve Aeternity bir günlük zaman diliminde en çok kazandıran sanal paralar oldu. öte yandan geçtiğimiz hafta USD Coin, DxChain Token ve Paxos Standard hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise STASIS EURO, Steem ve Bytecoin alarm vermeye başladı. Toplam piyasa hacmi 171.78 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.83.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 113.29 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 52.19 Milyar Dolar
Fiyatı: 6198.14 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 15.02 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 16.94 Milyar Dolar
Fiyatı: 136.33 Dolar

Kripto para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir