28
Çrş, Eki
15 Yeni Haber

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı dijital paralar her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için dijital para analistlerine göre dijital para birimleri yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Binance Coin yükselir mi? Binance Coin kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Dijital para dünyası son bir gün içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 322.14 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 60.66 ile ilk sırada.

Binance Coin 17:58 itibarıyla 23.52 Dolar, piyasa değeri ise 3.40 Milyar Amerikan Doları seviyesinde. Bununla birlikte Binance Coin geçen hafta yüzde 26.53 değer farkı yaşadı.

Numeraire Dünden Beri En Çok Kazandırdı

1 hafta içerisinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar Hyperion, ZB Token ve ABBC Coin olurken, geçtiğimiz yirmidört saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Numeraire, The Midas Touch Gold ve Hyperion dünden şu ana kadar en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. diğer tarafta ise geçtiğimiz hafta içinde Uniswap, USD Coin ve TrueUSD hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise TrueUSD, UNUS SED LEO ve ABBC Coin alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum ve Tether sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 77.30 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
Bitcoin 10564.27 Dolar, Ethereum 340.04 Amerikan Doları, Ripple 0.24 dolar ve Bitcoin Cash 213.14 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto para birimleri foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir