19
Sal, Oca
30 Yeni Haber

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi dijital para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre sanal para dünyası patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki NEO yükselir mi? NEO kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Sanal para piyasası son 24 saat boyunca 89.48 Milyar dolar işlem gördü. güncellenen en son fiyatlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 250.66 Milyar dolara ulaştı.

NEO an itibarıyla 10.10 Amerikan Doları üzerinden işlem görüyor. NEO son bir saat içinde yüzde 0.79 değer farkını gördü.

Verge Dünden Beri Kazandırdı

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında geçtiğimiz 24 saat içinde Verge, Nervos Network ve Streamr umut verici görünüyor. bununla birlikte Hive, Bitcoin ve TRON ise aynı süre içinde en fazla alarm veren üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin
bitcoin en son fiyatlara göre 9150.31 Dolar (62908.35 lira) seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 5.09 değer farkı kaydetti.
Ethereum
Ethereum 1426.72 lira dolaylarında talep görüyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 1.30 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.20 dolar yani 1.37 TL civarından talep görüyor.

Dijital para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir