06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan kripto para piyasası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para birimleri bir şakadan ibaret. sanal paralar kazandırır mı? Litecoin kaç dolar oldu? para piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Dün itibarıyla dijital para birimleri 138.61 Milyar dolar işlem gördü. canlı verilere bakıldığında piyasanın hacmi 245.64 Milyar dolara ulaştı.

Litecoin 14:43 itibarıyla 47.94 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 3.10 Milyar dolar dolaylarında. Litecoin son bir gün içerisinde yüzde 0.90 değer farkı kaydetti.

Geçen Haftadan Beri En Fazla Kaybettiren Dijital Para Chainlink Oldu

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Chainlink, Horizen ve Seele-N 1 hafta içerisinde sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Ravencoin, DigixDAO ve Digitex Futures geçen bir haftada yatırımcılarına en fazla güven tesis eden kripto para birimleri oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Fiyatı: 8911.82 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 41.18 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 215.08 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 19.05 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.22 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.15 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir