19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Finans sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen kripto paralar hareketli saatler yaşıyor. dijital para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal para birimleri gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Iota fiyatları düşer mi? Iota kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Geçtiğimiz yirmidört saat içinde dijital para dünyası 113.86 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere göre piyasanın hacmi 181.98 Milyar dolara ulaştı.

Son bir gün boyunca 4.16 Milyon dolar işlem hacmine ulaşan Iota canlı verilere bakıldığında 0.14 Amerikan Doları, yani 0.92 TL düzeyinden müşteri buluyor. Iota son bir saat içinde yüzde 0.40 değer farkını gördü.

1 Hafta İçerisinde En Fazla Trueusd Kaybettirdi

Sanal para piyasasının son bir hafta boyunca şampiyonları MCO, GXChain ve Aave oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. TrueUSD, Dogecoin ve MonaCoin en hızlı düşen dijital para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 79.48 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

en son alınan veriler ışığında bitcoin 6662.06 Dolar. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 1.94 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

ethereum 878.26 TL üstünden işlem görüyor. Ethereum geçen haftadan beri yüzde 4.27 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç lira oldu?
Ripple kaç Türk lirası oldu?

Ripple - XRP an itibarıyla 0.18 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Sanal para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir