19
Sal, Eki
30 Yeni Haber

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Kripto Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Foreks sektöründe bir devrim niteliği taşıyan dijital para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen dijital para piyasası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki Cardano fiyatları yükselir mi? Cardano kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

09:50 itibari ile dijital para dünyası toplam 140.32 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.37'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Cardano tablosu yenilendi. son rakamlara bakıldığında 0.16 lira civarında dengelenen Cardano, bir günlük zaman diliminde 69.85 Milyon dolar el değiştirdi. Ayrıca Cardano son bir saat içinde yüzde 5.14 değer farkını gördü.

1 Hafta İçerisinde En Fazla Kaybettiren Unus Sed Leo Oldu

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son bir gün içinde BitTorrent, Gatechain Token ve Tachyon Protocol umut verici görünüyor. öte yandan Zcoin, Decentraland ve Bitcoin Diamond ise aynı süre içinde en fazla düşen üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
BTC en son fiyatlara göre 5019.90 Amerikan Doları (31951.65 TL) dolaylarında. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 36.97 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 723.68 Türk lirası seviyesinde işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta içinde yüzde 44.31 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.14 dolar yani 0.92 TL düzeyinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir