03
Prş, Ara
22 Yeni Haber

Son Dakika! Dijital Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Son Dakika! Dijital Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi kripto para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen dijital para dünyası kötü bir şakadan ibaret. Peki Monero yükselir mi? Monero ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Kripto para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. güncellenen en son fiyatlara göre son yimidört saat içinde 136.65 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para alınıp satıldı.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Monero güncel verilere göre 126.72 dolar düzeyinden alınıp satılıyor. Ayrıca Monero son bir saat içinde yüzde 0.06 değer farkı kaydetti.

Paxos Standard Bir Haftadır Azaldı

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son bir gün içerisinde Nexo, Safe Haven ve Flexacoin umut verici görünüyor. öte yandan TrueUSD, Tether ve Filecoin ise aynı süre içinde en fazla alarm veren üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum ve Tether sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 79.03 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 244.75 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 37.36 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 13209.33 Dolar

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 43.69 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 15.38 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 385.99 Dolar

Dijital para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir