19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Son Dakika! Dijital Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Son Dakika! Dijital Para Piyasası Alarm Mı Veriyor?

Ekonomi

Para sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen kripto para birimleri yatırımcıları şaşırtıyor. bazılarına göre sanal paralar yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. Peki Iota düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında sanal para piyasasının son durumu.

Dijital paralar son yimidört saat içinde 109.76 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel verilere bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 173.96 Milyar dolara ulaştı.

Iota an itibarıyla 0.14 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca Iota son bir saat içinde yüzde 0.14 değer farkı yaşadı.

Unus Sed Leo Son 24 Saat Boyunca En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

Dijital para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. Nano, Basic Attention Token ve Bytom geçtiğimiz hafta boyunca en fazla değer kazanan kripto parabirimleri oldu. diğer taraftan ZB Token, Loopring ve ABBC Coin geçen bir haftada en çok hayal kırıklığı yaratan dijital para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum ve XRP sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 79.43 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 115.87 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 34.57 Milyar Dolar
Fiyatı: 6333.41 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Amerikan Doları?
Piyasa Değeri: 14.70 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 11.47 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 133.24 Dolar

Kripto paralar foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir