16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Son Dakika! Dijital Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Dijital Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan kripto para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital paralar patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki Tether düşer mi? Tether kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Kripto paralar hareketli dakikalar yaşıyor. canlı verilere göre bir günlük zaman diliminde 181.82 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para alınıp satıldı.

Tether an itibarıyla 1 dolar düzeyinden talep görüyor. Bununla birlikte Tether geçtiğimiz hafta yüzde 0.16 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz 24 Saat İçinde Binance Usd Düşmeye Devam Ediyor

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Tether, Pax Dollar ve Fei USD geçen hafta sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Maker, Binance USD ve TrueUSD geçtiğimiz hafta içinde en fazla değer kazanan sanal para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 1242.19 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 71.29.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

an itibarıyla bitcoin 29522.93 Amerikan Doları. bitcoin son bir hafta içinde yüzde 18.01 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Dolar?

ethereum 31848.63 TL üstünden alınıp satılıyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 23.84 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç Türk lirası oldu?
Ripple kaç lira oldu?

ripple an itibarıyla 0.43 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir