06
Prş, May
30 Yeni Haber

Son Dakika! Dijital Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Dijital Para Fiyatları Belli Oldu.

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan sanal para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. kimilerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para piyasası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki 0x fiyatları düşer mi? 0x ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Kripto paralar hareketli dakikalar yaşıyor. en son alınan veriler ışığında son bir gün içinde 420.32 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para alınıp satıldı.

0x 21:45 itibarıyla 1.71 Dolar, piyasa değeri ise 1.33 Milyar Amerikan Doları seviyesinde. Bununla birlikte 0x son bir hafta içinde yüzde 28.70 değer farkı yaşadı.

Geçen Bir Haftada En Çok Kazandıran Sanal Para: Ontology

Kripto para piyasasının geçen hafta şampiyonları Ontology, Chainlink ve PancakeSwap oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. USD Coin, Binance USD ve Tether en fazla alarm veren dijital para birimleri oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

en son fiyatlara bakıldığında 56101.59 dolar üzerinden işlem gören BTC son bir gün içerisinde 66.06 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 1048.37 Milyar dolar dolaylarında.
ether ise en son fiyatlara göre 2276.97 dolar civarında tutundu. Ethereum son 24 saat içinde 37.92 Milyar Amerikan Doları işlem gördü..
Ripple 1.36 düzeyinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir