18
Pzt, Oca
32 Yeni Haber

Sanal Paralar Yükseliyor Mu?

Sanal Paralar Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı uzmanlara göre dijital paralar emin adımlarla büyümeye devam ediyor. sanal paralar kazandırır mı? Binance Coin kaç dolar oldu? para piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Dijital para dünyası bir günlük zaman diliminde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 569.11 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 62.62 ile ilk sırada.

15:55 itibarıyla 265.66 lira düzeyinden talep gören Binance Coin 4.80 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 33.23 Amerikan Doları (265.66 TL) üstünden talep görüyor. Binance Coin son bir saat içinde yüzde 1.04 değer farkı yaşadı.

Sanal Para Piyasasının En Büyük Payı Bitcoinin

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son bir gün içinde Lisk, Horizen ve Enjin Coin umut verici görünüyor. öbür taraftan Huobi Token, TrueUSD ve USD Coin ise aynı süre içinde en fazla düşen üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin 19209.33 Dolar, Ethereum 597.21 Dolar, Ripple 0.69 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 339.30 Amerikan Doları üzerinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir