27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Sanal Paralar Yükseliyor Mu?

Sanal Paralar Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Küresel arenada hızla yoluna devam eden kripto para dünyası gündemden hiç düşmüyor. bazılarına göre her gün yeni emtialar üreten kripto para piyasası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Lisk fiyatları yükselir mi? Lisk ile birlikte diğer dijital para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Güncel verilere göre son 1 gün içinde 135.75 Milyar dolar tutarında sanal para el değiştirdi.. Toplamda 194.47 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 65.15'si bitcoinden geliyor.

Lisk 08:49 itibarıyla 0.97 Dolar, piyasa değeri ise 119.53 Milyon Amerikan Doları seviyesinde. Lisk son yimidört saat içinde yüzde 2.16 değer farkını gördü.

Nano Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Geçen bir haftada en fazla değer kazanan sanal paralar Zcoin, WaykiChain ve Aave olurken, son bir gün içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Chainlink, Bitcoin Gold ve Golem geçtiğimiz 24 saat içinde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. diğer tarafta ise geçtiğimiz hafta içinde Nano, TrueUSD ve Paxos Standard hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Algorand, IOTA ve TRON alarm vermeye başladı. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Fiyatı: 6916.32 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 40.33 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 160.54 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 16.53 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.19 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.04 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir