01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Sanal Para Piyasası Yükseliyor Mu?

Sanal Para Piyasası Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte para sektörünün en heyecanlı konularından biri olan dijital paralar altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı analistlere göre dijital para dünyası altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki NEO düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında dijital para piyasasının son durumu.

Kripto para piyasası son yimidört saat içinde 179.30 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 266.59 Milyar dolara ulaştı.

NEO tablosu yenilendi. son rakamlara bakıldığında 74.26 lira civarında dengelenen NEO, son bir gün boyunca 836.45 Milyon dolar alınıp satıldı. Bununla birlikte NEO geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 13.77 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Hafta En Çok Kazandıran Sanal Para: Ethereum Classic

Kripto para piyasasının geçen haftadan beri şampiyonları Ethereum Classic, ICON ve IOTA oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Lisk, FTX Token ve Tether en hızlı düşen kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 81.38 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 9980.28 Amerikan Doları, Ethereum 215.22 Dolar, Ripple 0.22 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 263.26 dolar civarından talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir