27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Sanal Para Piyasası Güncel Fiyatlar

Sanal Para Piyasası Güncel Fiyatlar

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı dijital para birimleri yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. bazılarına göre dijital para piyasası patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki Monero yükselir mi? İşte güncellenen veriler ışığında kripto para piyasasının son durumu.

Kripto para birimleri son bir gün içerisinde 132.42 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel verilere bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 205.41 Milyar dolara ulaştı.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Monero güncel rakamlara bakıldığında 58.25 dolar seviyesinden talep görüyor. Monero son bir saat içinde yüzde 0.52 değer farkını gördü.

Dijital Para Piyasasında Gergin Bekleyiş Sürüyor

Sanal para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. Decentraland, IOST ve Zcoin geçen hafta yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. diğer tarafta ise IOTA, Nexo ve Steem geçtiğimiz hafta boyunca en fazla alarm veren dijital para birimleri olarak öne çıktı. Yatırım kararı almadan önce 205.41 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 15:20 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

güncellenen en son verilere göre bitcoin 7232.03 Amerikan Doları. bitcoin son bir hafta içinde yüzde 4.55 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Dolar?

Ethereum 1282.41 Türk lirası düzeyinden işlem görüyor. Ethereum geçen bir haftada yüzde 15.65 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç TL oldu?
Ripple kaç lira oldu?

ripple an itibarıyla 0.19 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir