28
Cu, Oca
22 Yeni Haber

Sanal Para Piyasası Düşüyor Mu?

Sanal Para Piyasası Düşüyor Mu?

Ekonomi

Para sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı dijital paralar yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazılarına göre sanal para birimleri aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki OmiseGO fiyatları düşer mi? OmiseGO kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

14:11 itibari ile sanal para dünyası toplam 2627.33 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 43.46'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

OmiseGO an itibarıyla 10.61 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor. Bununla birlikte OmiseGO geçen hafta yüzde 34.34 değer farkı kaydetti.

Dünden Beri Nexo Yatırımcıları Gergin

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Binance USD, USD Coin ve Tether son bir hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık WEMIX, Avalanche ve Mina geçtiğimiz hafta içinde en çok kazandıran dijital para birimleri oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

an itibarıyla bitcoin 60496.33 Dolar. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 9.41 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Amerikan Doları?

Ethereum 44292.55 Türk lirası seviyesinden alınıp satılıyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 10.86 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

Ripple an itibarıyla 1.10 dolar civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir