22
Cts, Oca
22 Yeni Haber

Sanal Para Piyasası Düşüyor Mu?

Sanal Para Piyasası Düşüyor Mu?

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para dünyası hareketli saatler yaşıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre dijital para birimleri kötü bir şakadan ibaret. Peki Monero yükselir mi? Monero ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

20:09 itibari ile dijital para birimleri toplam 187.51 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 66.33'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Monero 20:09 itibarıyla 53.68 Dolar, piyasa değeri ise 940.06 Milyon Amerikan Doları civarında. Ayrıca Monero son bir saat içinde yüzde 0.18 değer farkını gördü.

Son Bir Gün İçerisinde Dogecoin Düşmeye Devam Ediyor

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV en çok yükselen sanal para birimi oldu. diğer taraftan son 3 ay içinde en çok kaybettiren para birimi de Bitcoin oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 6793.67 Dolar, Ethereum 143.39 Amerikan Doları, Ripple 0.18 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 233.07 dolar üzerinden talep görüyor.

Dijital para dünyası para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir