17
Pz, Oca
33 Yeni Haber

Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

Ekonomi

Foreks piyasasının yeni yıldızı kripto para dünyası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. analistlere göre her gün yeni emtialar üreten dijital paralar gelecekte tek tercih olabilir. Peki Iota fiyatları düşer mi? Iota ile birlikte diğer dijital para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Güncellenen en son fiyatlara göre bir günlük zaman diliminde 105.47 Milyar dolar tutarında kripto para işlem gördü.. Toplamda 252.16 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 67.14'si bitcoinden geliyor.

Iota 22:33 itibarıyla 1.38 Türk lirası. Amerikan Doları olarak da 0.20 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 556.04 Milyon Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Ayrıca Iota son bir saat içinde yüzde 0.54 değer farkını gördü.

Dijital Para Piyasasında Gergin Bekleyiş Sürüyor

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son bir gün boyunca Lisk, Horizen ve Algorand umut verici görünüyor. öbür taraftan Tether, USD Coin ve Binance USD ise aynı süre içinde en çok değer kaybeden üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Fiyatı: 9209.79 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 31.68 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 208.02 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 12.22 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.20 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.86 Milyar Dolar

Kripto para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir