06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan kripto para piyasası hiç uyumuyor. bazılarına göre sanal para birimleri emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Ethereum Classic yükselir mi? Ethereum Classic kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

21:14 itibari ile kripto para birimleri toplam 243.01 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 66.85'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Son 24 saat içinde 3.26 Milyar dolar işlem hacmine ulaşan Ethereum Classic an itibarıyla 7.27 Amerikan Doları, yani 51.06 TL civarından alınıp satılıyor. Ethereum Classic geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 0.36 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Basic Attention Toke Kaybettirdi

Basic Attention Token, Ontology ve Ren geçen hafta düştü. bununla birlikte Matic Network, Nano ve OKB geçen haftadan beri yatırımcılarını en fazla güldüren kripto para birimleri. Yatırım kararı almadan önce 243.01 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 21:14 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

güncel verilere bakıldığında Bitcoin 8847.99 Dolar. BTC geçen bir haftada yüzde 15.91 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ethereum 1471.27 Türk lirası üzerinden alınıp satılıyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 6.53 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç lira oldu?
Ripple kaç lira oldu?

ripple an itibarıyla 0.22 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir