06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

Ekonomi

Uluslar arası piyasada büyük bir rağbet gören sanal para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para piyasası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. kripto para dünyası kazandırır mı? NEO kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Sanal para birimleri geçtiğimiz yirmidört saat içinde 141.78 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. an itibarıyla piyasanın toplam büyüklüğü 151.66 Milyar dolara ulaştı.

NEO an itibarıyla 6.06 dolar düzeyinden alınıp satılıyor. Bununla birlikte NEO geçen hafta yüzde 49.44 değer farkı yaşadı.

Tether Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Son bir hafta içinde en çok kazandıran sanal paralar Multi-collateral DAI, Tether ve TrueUSD olurken, dün itibarıyla tabloda değişiklikler söz konusu. aelf, Steem ve MCO son bir gün boyunca en fazla yükselen sanal paralar oldu. bununla birlikte geçen hafta USD Coin, Hyperion ve Hedera Hashgraph hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Tether, USD Coin ve UNUS SED LEO alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 78.83 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 5402.27 Amerikan Doları, Ethereum 128.39 Dolar, Ripple 0.15 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 172.15 Amerikan Doları seviyesinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir