24
Sal, Kas
23 Yeni Haber

Sanal Para Fiyatları

Sanal Para Fiyatları

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi sanal para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazılarına göre sanal para birimleri gelecekte tek tercih olabilir. böyle bir yatırım ortamında Zcash alınır mı? Zcash kaç dolar oldu? finans piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

22:33 itibari ile dijital para birimleri toplam 263.76 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 66.28'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Zcash 22:33 itibarıyla 51.28 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 476.45 Milyon dolar civarında. Zcash son bir saat içinde yüzde 0.33 değer farkını gördü.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Sanal para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Energi, Bytom ve Bitcoin Cash son bir hafta boyunca en fazla değer kazanan dijital parabirimleri oldu. öbür taraftan Tether, USD Coin ve Paxos Standard geçtiğimiz hafta boyunca en çok kaybettiren kripto para birimleri olarak öne çıktı. Yatırım kararı almadan önce 263.76 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 22:33 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin 9505.69 Amerikan Doları, Ethereum 234.60 Dolar, Ripple 0.20 dolar ve Bitcoin Cash 247.32 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir