18
Pzt, Eki
32 Yeni Haber

Sanal Para Fiyatları

Sanal Para Fiyatları

Ekonomi

Geleceğin foreks piyasası olarak görülen dijital para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre kripto para dünyası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Stellar düşer mi? Stellar kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

Son bir gün içerisinde kripto para birimleri 165.01 Milyar dolar işlem gördü. en son alınan veriler ışığında piyasanın hacmi 256.56 Milyar dolara ulaştı.

Stellar an itibarıyla 0.07 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor. Stellar geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 1.86 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Bitshares Oldu

BitShares, UNUS SED LEO ve USD Coin son bir hafta içinde indi. öte yandan Bitcoin, Hyperion ve Ravencoin 1 hafta içerisinde yatırımcılarını en fazla güldüren dijital para birimleri. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

en son fiyatlara bakıldığında 9631.96 dolar düzeyinden işlem gören bitcoin dün itibarıyla 52.42 Milyar doların üstünde işlem gördü.. BTC güncel piyasa değeri 176.91 Milyar Amerikan Doları dolaylarında.
ether ise güncel verilere bakıldığında 206.02 dolar civarında tutundu. Ethereum dünden şu ana kadar 21.35 Milyar Amerikan Doları el değiştirdi..
Ripple 0.21 seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir