20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Sanal Para Fiyatları

Sanal Para Fiyatları

Ekonomi

Para sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen sanal para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre dijital paralar altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. sanal para piyasası kazandırır mı? Cardano ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

En son fiyatlara bakıldığında bir günlük zaman diliminde 145 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 203.52 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 65.38'si bitcoinden geliyor.

Cardano an itibarıyla 0.04 Amerikan Doları üstünden alınıp satılıyor. Cardano son bir saat içinde yüzde 0.46 değer farkı yaşadı.

Cardano Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Dijital para piyasasının geçen hafta şampiyonları Holo, Lisk ve KuCoin Shares oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Tether, TrueUSD ve Binance USD en fazla düşen kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 78.76 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
bitcoin an itibarıyla 7265.87 Dolar (49356.36 lira) dolaylarında. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 15.70 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1141.04 Türk lirası seviyesinde işlem görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 27.44 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.20 Amerikan Doları yani 1.34 TL üzerinden talep görüyor.

Kripto para piyasası finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir