28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Sanal Para Fiyatları

Sanal Para Fiyatları

Ekonomi

Geleceğin para piyasası olarak görülen kripto para birimleri hiç uyumuyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para dünyası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki NEO fiyatları yükselir mi? NEO kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Dün itibarıyla dijital para birimleri 153.09 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. an itibarıyla piyasanın hacmi 169.68 Milyar dolara ulaştı.

NEO 20:10 itibarıyla 40.52 TL. Dolar olarak da 6.17 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 435.02 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Ayrıca NEO geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 6.40 değer farkını gördü.

Tether Son 24 Saat İçinde Kadar Geriledi

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında son bir gün içerisinde IOST, Enjin Coin ve Swipe umut verici görünüyor. bununla birlikte Tether, STASIS EURO ve Horizen ise aynı süre içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

en son alınan veriler ışığında 6170.07 Amerikan Doları seviyesinden işlem gören bitcoin son 24 saat boyunca 46.72 Milyar doların üstünde el değiştirdi.. BTC güncel piyasa değeri 112.79 Milyar dolar civarında.
Ethereum ise güncel rakamlara bakıldığında 132 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum son bir gün içinde 15.92 Milyar Amerikan Doları işlem gördü..
Ripple 0.16 üzerinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir