06
Pzt, Ara
26 Yeni Haber

Sanal Para Dünyası Güncel Fiyatlar

Sanal Para Dünyası Güncel Fiyatlar

Ekonomi

Foreks sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren kripto para piyasası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. foreks uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Tron fiyatları düşer mi? Tron kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Toplamda 2411.27 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen sanal para birimleri sadece geçtiğimiz 24 saat içinde 184.03 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Tron an itibarıyla 0.10 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor. Ayrıca Tron son bir saat içinde yüzde 0.52 değer farkı kaydetti.

Tether Bir Haftadır Düştü

Kripto para piyasasının geçen hafta şampiyonları Telcoin, Dogecoin ve KuCoin Token oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Tether, FTX Token ve TerraUSD en çok hayal kırıklığı yaratan sanal para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano ve Tether piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 69.93 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 61499.52 Dolar, Ethereum 3790.09 Dolar, Ripple 1.09 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 611.16 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir