27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Sanal Para Dünyası Güncel Fiyatlar

Sanal Para Dünyası Güncel Fiyatlar

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. dijital para analistlerine göre her gün yeni emtialar üreten sanal para birimleri patlamak üzere olan bir balon. Peki Cardano yükselir mi? Cardano kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Son bir gün boyunca kripto para dünyası 164.62 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. en son alınan veriler ışığında piyasanın hacmi 206.01 Milyar dolara ulaştı.

Cardano 16:59 itibarıyla 0.24 TL. Dolar olarak da 0.04 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 936.94 Milyon Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Bununla birlikte Cardano son bir hafta boyunca yüzde 19.89 değer farkını gördü.

Dünden Beri Binance Usd Yatırımcıları Gergin

Sanal para piyasasının 1 hafta içerisinde şampiyonları Steem, Crypto.com Coin ve Swipe oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Tether, Binance USD ve USD Coin en fazla kaybettiren kripto para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 206.01 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.94.

16:59 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: Bitcoin 7358.92 Dolar, Ethereum 172.18 Amerikan Doları, Ripple 0.20 Amerikan Doları düzeyinden talep görüyor.

Sanal para piyasası tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir