27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Ekonomi

Para dünyasının yükselen trendi kripto para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre dijital paralar emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Monero fiyatları yükselir mi? Monero kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Dijital para birimleri son bir gün boyunca gerçekleşen işlem hacmi sonunda 243.62 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 68.39 ile ilk sırada.

22:20 itibarıyla 458.43 TL civarından talep gören Monero 1.15 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 65.21 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor. Monero son bir gün içinde yüzde 6.46 değer farkı yaşadı.

Geçen Bir Haftada En Fazla Kaybettiren Quant Oldu

Quant, Horizen ve USD Coin geçtiğimiz hafta boyunca azaldı. buna karşılık Basic Attention Token, Neo ve Unibright son bir hafta boyunca yatırımcılarına en fazla güven tesis eden dijital para birimleri. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 80.94 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

an itibarıyla 9066.78 Amerikan Doları üstünden işlem gören BTC dünden şu ana kadar 42.27 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 166.62 Milyar dolar civarında.
ethereum ise güncel rakamlara göre 196.03 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum geçtiğimiz yirmidört saat içinde 16.19 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.20 düzeyinden alınıp satılıyor.

Dijital para birimleri sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir