27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi sanal para piyasası gündemden hiç düşmüyor. bazı finans uzmanlarına göre sanal paralar gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki ether fiyatları düşer mi? ethereum ile birlikte diğer sanal para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Toplamda 239.66 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son bir gün içerisinde 168.81 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Ethereum an itibarıyla 189.61 dolar civarından talep görüyor. ether son bir saat içinde yüzde 0.08 değer farkı kaydetti.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Payı Bitcoinin

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son 24 saat içinde Status, Zilliqa ve Tierion umut verici görünüyor. buna karşılık Hedera Hashgraph, Algorand ve Bitcoin Diamond ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 81.04 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Fiyatı: 8949.96 Amerikan Doları
Son bir gündeki işlem hacmi: 52.97 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 189.61 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 20.14 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.20 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.43 Milyar Dolar

Kripto para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir