27
Çrş, Eki
23 Yeni Haber

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Ekonomi

Uluslar arası piyasada büyük bir rağbet gören dijital para birimleri hiç uyumuyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para piyasası yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Cardano fiyatları yükselir mi? Cardano kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Sanal paralar hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere göre dün itibarıyla 129.39 Milyar dolar tutarında kripto para el değiştirdi.

Cardano 09:21 itibarıyla 0.04 Dolar, piyasa değeri ise 942.23 Milyon Amerikan Doları civarında. Cardano son 24 saat içinde yüzde 3.31 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz 24 Saat İçinde Bitshares Düşmeye Devam Ediyor

Steem, Bitcoin Gold ve Golem geçtiğimiz hafta kadar geriledi. öbür taraftan Siacoin, Seele ve Zcoin geçtiğimiz hafta içinde en çok kazandıran dijital para birimleri. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 78.64 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

09:21 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: bitcoin 7208.02 Amerikan Doları, Ethereum 183.16 Dolar, Ripple 0.19 Amerikan Doları düzeyinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir