27
Çrş, Eki
23 Yeni Haber

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Sanal Para Birimlerinde Son Durum

Ekonomi

Para sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen kripto para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre dijital para dünyası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki NEO yükselir mi? NEO kaç dolar? finans piyasasından en son haberler burada.

Toplamda 149.73 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece son 24 saat içinde 104.61 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

20:10 itibarıyla 38.08 TL seviyesinden talep gören NEO 422.02 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 5.98 dolar üstünden talep görüyor. Ayrıca NEO geçtiğimiz 24 saat içinde yüzde 1.17 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Kripto Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. TrueUSD, Tether ve FTX Token geçtiğimiz hafta sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Tachyon Protocol, Multi-collateral DAI ve Paxos Standard son bir hafta boyunca en fazla değer kazanan sanal para birimleri oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

güncellenen en son fiyatlara göre 5327.81 Amerikan Doları civarından işlem gören bitcoin geçtiğimiz 24 saat boyunca 30.73 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 97.35 Milyar dolar seviyesinde.
Ethereum ise en son fiyatlara bakıldığında 124.92 dolar civarında tutundu. Ethereum son bir gün içerisinde 11.58 Milyar Amerikan Doları el değiştirdi..
Ripple 0.15 üzerinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir