28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Sanal Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Geleceğin finans piyasası olarak görülen kripto para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazı sanal para uzmanlarına göre sanal para piyasası yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. Peki Iota yükselir mi? Iota kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Kripto para dünyası geçtiğimiz yirmidört saat içinde 133.45 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncellenen en son fiyatlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 189.57 Milyar dolara ulaştı.

Dünden şu ana kadar 9.42 Milyon dolar işlem hacmine ulaşan Iota an itibarıyla 0.16 Dolar, yani 1.08 Türk lirası üzerinden talep görüyor. Bununla birlikte Iota son bir hafta içinde yüzde 2.36 değer farkı kaydetti.

Dünden Beri Stasıs Euro Yatırımcıları Gergin

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son yimidört saat içinde Komodo, Bytecoin ve Digitex Futures umut verici görünüyor. öbür taraftan STASIS EURO, ZB Token ve RSK Infrastructure Framework ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Fiyatı: 6760.63 Amerikan Doları
Son bir gündeki işlem hacmi: 39.08 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 153.93 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 16.30 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.19 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.25 Milyar Dolar

Dijital para dünyası foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir