28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Sanal Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Para piyasasının yeni yıldızı dijital paralar yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre dijital para dünyası kanlı bir su havuzuna benziyor. Peki Ethereum Classic fiyatları düşer mi? Ethereum Classic ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Kripto para dünyası geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 193.77 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 65.37 ile ilk sırada.

Ethereum Classic tablosu yenilendi. güncel rakamlara bakıldığında 35.62 TL seviyesinde dengelenen Ethereum Classic, bir günlük zaman diliminde 1.86 Milyar Amerikan Doları el değiştirdi. Ayrıca Ethereum Classic son yimidört saat içinde yüzde 7.69 değer farkı kaydetti.

Waves Dünden Beri Kazandırmaya Devam Ediyor

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV en fazla yükselen kripto para birimi oldu. buna karşılık son 3 ay içinde en hızlı düşme trendine giren para birimi de Bitcoin oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 6915.98 Dolar, Ethereum 159.06 Dolar, Ripple 0.19 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 238.21 dolar düzeyinden alınıp satılıyor.

Sanal para piyasası finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir