16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Sanal Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Finans sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı kripto paralar gündemden hiç düşmüyor. bazı analistlere göre her gün yeni emtialar üreten sanal paralar geleceğin uluslar arası para kuru. böyle bir yatırım ortamında NEO alınır mı? NEO ile birlikte diğer dijital para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Son bir gün içerisinde dijital para piyasası 154.50 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel verilere göre piyasanın hacmi 1662.74 Milyar dolara ulaştı.

NEO an itibarıyla 18.94 dolar civarından talep görüyor. NEO son bir saat içinde yüzde 0.77 değer farkını gördü.

Dünden Beri Terrausd Yatırımcıları Gergin

Kripto para piyasasının geçtiğimiz hafta içinde şampiyonları BORA, SwissBorg ve TerraUSD oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Maker, Huobi Token ve Loopring en hızlı düşme trendine giren kripto para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 1662.74 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 14:04 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin 37917.69 Dolar, Ethereum 2522.35 Amerikan Doları, Ripple 0.63 dolar ve Bitcoin Cash 298.29 Amerikan Doları üstünden alınıp satılıyor.

Dijital para birimleri foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir