06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Sanal Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı kripto para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazı uzmanlara göre her gün yeni emtialar üreten dijital para dünyası patlayacak bir balon. Peki Binance Coin fiyatları düşer mi? Binance Coin ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Son 24 saat boyunca kripto paralar 293.32 Milyar dolar işlem gördü. güncellenen en son fiyatlara göre piyasanın hacmi 2420.81 Milyar dolara ulaştı.

Binance Coin an itibarıyla 457.58 dolar üstünden talep görüyor. Bununla birlikte Binance Coin son bir hafta boyunca yüzde 6.51 değer farkını gördü.

Unus Sed Leo Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

Tether, Binance USD ve USD Coin geçen bir haftada değer kaybetti. diğer tarafta ise UNUS SED LEO, Secret ve Elrond geçtiğimiz hafta içinde en çok yükselen dijital para birimleri. Yatırım kararı almadan önce 2420.81 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 16:38 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

16:38 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 59081.74 Amerikan Doları, Ethereum 4015.89 Dolar, Ripple 1.03 Amerikan Doları civarından alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir