06
Prş, May
30 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Foreks dünyasının yükselen trendi dijital para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için kripto para uzmanlarına göre dijital para dünyası yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. Peki EOS fiyatları yükselir mi? EOS kaç dolar oldu? finans piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

15:31 itibarıyla kripto para dünyası toplam 2002.98 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 52.32'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

EOS tablosu yenilendi. canlı verilere bakıldığında 53.65 TL civarında dengelenen EOS, geçtiğimiz yirmidört saat içinde 4.83 Milyar Amerikan Doları talep gördü. EOS son yimidört saat içinde yüzde 5.63 değer farkını gördü.

Bitcoin Sv Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını En Çok Güldüren Dijital Para Birimi

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin BE yatırımcılarını en fazla güldüren dijital para birimi oldu. bununla birlikte son 3 ay içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan para birimi de Paxos Stan oldu. Yatırım kararı almadan önce 2002.98 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 15:31 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

güncel rakamlara bakıldığında Bitcoin 56076.36 Amerikan Doları. bitcoin 1 hafta içerisinde yüzde 10.70 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

ethereum 17703.05 Türk lirası düzeyinden alınıp satılıyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 1.54 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 1.31 Dolar
Ripple Kaç Dolar? Ripple 1.31 Dolar

ripple an itibarıyla 1.31 dolar civarından işlem görüyor.

Dijital para piyasası para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir