02
Çrş, Ara
22 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Foreks piyasasının yeni yıldızı sanal paralar dalgalı günler yaşıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre dijital para dünyası geleceğin küresel para kuru. Peki Bitcoin Gold fiyatları düşer mi? Bitcoin Gold kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Son bir gün içinde sanal para piyasası 88.28 Milyar dolar işlem gördü. güncel verilere göre piyasanın hacmi 272.53 Milyar dolara ulaştı.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Bitcoin Gold güncel verilere bakıldığında 9.37 dolar seviyesinden alınıp satılıyor. Bitcoin Gold son bir gün içerisinde yüzde 1.55 değer farkı kaydetti.

Dünden Beri Flexacoin Yatırımcıları Gergin

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. KuCoin Shares, Hedera Hashgraph ve Seele-N geçen hafta sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Divi, IOST ve MonaCoin geçtiğimiz hafta yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal para birimleri oldu. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

güncel rakamlara göre 9781.41 Amerikan Doları üstünden işlem gören Bitcoin dün itibarıyla 26.07 Milyar doların üstünde el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 179.93 Milyar dolar seviyesinde.
ether ise an itibarıyla 245.33 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum bir günlük zaman diliminde 10.13 Milyar Amerikan Doları işlem gördü..
Ripple 0.21 düzeyinden işlem görüyor.

Dijital para birimleri belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir