06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Uluslar arası arenada hızla yoluna devam eden sanal para dünyası hiç uyumuyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı dijital para uzmanlarına göre sanal para piyasası yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. Peki Lisk fiyatları yükselir mi? İşte güncellenen veriler ışığında kripto para piyasasının son durumu.

Sanal para birimleri son 1 gün içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 231.55 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 68.27 ile ilk sırada.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Lisk güncel rakamlara göre 1.04 Amerikan Doları civarından işlem görüyor. Ayrıca Lisk son bir saat içinde yüzde 2.36 değer farkı yaşadı.

Tierion Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

USD Coin, DigiByte ve Zilliqa son bir hafta boyunca azaldı. bununla birlikte Tierion, ReddCoin ve Neo geçtiğimiz hafta en fazla değer kazanan sanal para birimleri. Yatırım kararı almadan önce 231.55 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 20:38 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

canlı verilere bakıldığında BTC 8603.14 Dolar. bitcoin son bir hafta içinde yüzde 2.80 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Dolar?

Ethereum 1324.13 TL düzeyinden alınıp satılıyor. Ethereum geçen hafta yüzde 9.87 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç lira oldu?
Ripple kaç Türk lirası oldu?

ripple an itibarıyla 0.19 Amerikan Doları üzerinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir