28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Sanal Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para dünyası hareketli saatler yaşıyor. bazı analistlere göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para piyasası bir şakadan ibaret. kripto paralar kazandırır mı? Iota kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Dijital para dünyası dün itibarıyla 111.41 Milyar dolar işlem gördü. en son alınan veriler ışığında piyasanın toplam büyüklüğü 176.41 Milyar dolara ulaştı.

Iota tablosu yenilendi. güncel rakamlara göre 0.99 TL seviyesinde dengelenen Iota, geçtiğimiz 24 saat boyunca 11.60 Milyon Amerikan Doları müşteri buldu. Ayrıca Iota son 24 saat içinde yüzde 7.57 değer farkı kaydetti.

Eos Son Bir Gün Boyunca En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Ravencoin, OmiseGO ve Bytecoin son bir hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Ren, XRP ve Maker son bir hafta boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren dijital para birimleri oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 116.73 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 35.58 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 6379.91 Dolar

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 14.55 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 11.20 Milyar Dolar
Fiyatı: 131.91 Amerikan Doları

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir