20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Sanal Para Birimleri Güncel Fiyatları

Sanal Para Birimleri Güncel Fiyatları

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan dijital para birimleri hiç uyumuyor. bazı dijital para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten kripto para dünyası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. bu yatırım ortamında Monero alınır mı? Monero almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Canlı verilere göre geçtiğimiz yirmidört saat içinde 104.11 Milyar dolar tutarında kripto para işlem gördü.. Toplamda 187.55 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.26'si bitcoinden geliyor.

Monero an itibarıyla 54.75 dolar civarından alınıp satılıyor. Ayrıca Monero son bir saat içinde yüzde 0.10 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Sanal Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Sanal para birimleri içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Loopring, Matic Network ve Status geçen hafta en fazla değer kazanan dijital parabirimleri oldu. diğer tarafta ise Binance USD, Paxos Standard ve Tether 1 hafta içerisinde en çok değer kaybeden kripto para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 78.97 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

güncellenen en son verilere göre 6789.17 Amerikan Doları üstünden işlem gören BTC son 24 saat içinde 32.41 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 124.27 Milyar dolar dolaylarında.
ethereum ise güncel rakamlara göre 144.06 dolar civarında tutundu. Ethereum bir günlük zaman diliminde 11.66 Milyar Amerikan Doları el değiştirdi..
Ripple 0.18 düzeyinden talep görüyor.

Sanal para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir