29
Pz, Kas
20 Yeni Haber

Ripple Piyasasından Haberler Var

Ripple Piyasasından Haberler Var

Ekonomi

Geleceğin para piyasası olarak görülen sanal para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. foreks uzmanlarına göre dijital para dünyası bir şakadan ibaret. kripto para birimleri kazandırır mı? Ripple kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Toplamda 264.70 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para piyasası sadece son 24 saat boyunca 113.68 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Ripple güncellenen en son verilere göre 0.20 Amerikan Doları üstünden talep görüyor. Ayrıca Ripple son 24 saat içinde yüzde 3.91 değer farkı yaşadı.

Son Yimidört Saat İçinde Decentraland Düşmeye Devam Ediyor

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında bir günlük zaman diliminde Flexacoin, NEM ve Chiliz umut verici görünüyor. öte yandan Decentraland, TrueUSD ve UNUS SED LEO ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 79.62 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 175.17 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 34.51 Milyar Dolar
Fiyatı: 9523.64 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 26.40 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 12.86 Milyar Dolar
Fiyatı: 237.45 Dolar

Sanal paralar belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir