28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Ripple Kaç dolar Oldu?

Ripple Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre kripto para piyasası alarm zillleri çalmaya başladı. Peki Ripple fiyatları düşer mi? Ripple ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Toplamda 2734.28 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen sanal para piyasası sadece son 24 saat içinde 149.70 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 2734.28 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 44.38'si sadece bitcoine ait.

Bir günlük zaman diliminde 2.45 Milyar dolar işlem hacmine ulaşan Ripple an itibarıyla 1.19 Amerikan Doları, yani 11.81 Türk lirası düzeyinden müşteri buluyor. Ayrıca Ripple son bir gün boyunca yüzde 0.49 değer farkı yaşadı.

Filecoin Bir Haftadır Düştü

Secret dünden şu ana kadar istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Tether ise alarm vermeye başladı. Zira son 1 gün içinde en fazla alarm veren sanal para Tether oldu. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Tether ve Solana piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 68.25 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

güncellenen en son verilere göre bitcoin 64301.07 Dolar. bitcoin son bir hafta boyunca yüzde 3.86 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Amerikan Doları?

ether 45652.92 TL üzerinden talep görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 0.41 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 1.19 Dolar
Ripple Kaç Dolar? Ripple 1.19 Dolar

Ripple - XRP an itibarıyla 1.19 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Kripto para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir