28
Sal, Eyl
24 Yeni Haber

Ripple Kaç dolar Oldu?

Ripple Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen kripto para birimleri gündemden hiç düşmüyor. bazılarına göre sanal para birimleri gelecekte tek tercih olabilir. Peki Ripple fiyatları yükselir mi? Ripple kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Dijital para birimleri son yimidört saat içinde 117.60 Milyar dolar işlem gördü. güncel rakamlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 1295.41 Milyar dolara ulaştı.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Ripple güncel verilere bakıldığında 0.59 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bununla birlikte Ripple son bir hafta boyunca yüzde 0.44 değer farkı yaşadı.

Okb Dünden Beri En Çok Kazandırdı

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Ethereum C en fazla yükselen dijital para birimi oldu. diğer tarafta ise son 3 ay içinde en fazla kaybettiren para birimi de Bitcoin BE oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

en son fiyatlara göre BTC 32287.71 Amerikan Doları. Bitcoin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 3.16 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

ether 17618.59 Türk lirası civarından alınıp satılıyor. Ethereum geçen bir haftada yüzde 10.10 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

ripple an itibarıyla 0.59 Amerikan Doları üzerinden işlem görüyor.

Dijital para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir